Hírek

Clean Bandit zamiast London Grammar

London Grammar odwołali większość ze swoich letnich koncertów, niestety także ten, który zaplanowali na Sziget Festivalu. Ale organizatorzy szybko znaleźli znakomite zastępstwo - wystąpi grupa Clean Bandit, która parę tygodni temu porwała publiczność Balaton Sound.

Karnety tygodniowe wyprzedane!

Tygodniowe karnety na Sziget Festival, który rusza już 11 sierpnia, zostały wyprzedane. Teraz dostępne są tylko bilety jednodniowe. Taka sytuacja, na tydzień przed rozpoczęciem festiwalu, zdarza się w jego historii po raz pierwszy. Dlatego organizatorzy przygotowali jeszcze 1000 dodatkowych karnetów dla spóźnialiskch.

Ostatnie odliczanie

Tydzień imprezy non stop, trzy kilometry scen, dziesiątki zespołów z całego świata, serce najpiękniejszej stolicy Europy. Czy jesteście gotowi na Sziget Festival?

Klubowy maraton na B.my.Lake

Nadszedł czas, by ujawnić co w zanadrzu ma Dzień 0 festiwalu B.my.Lake - partnerskiej imprezy Sziget Festival. 18 sierpnia na B.my.Lake zagości Danny Tenaglia, nowojorska legenda house'u, żeby zagrać całonocny set. A dzień później swój maraton zacznie ponad setka didżejów, którzy wystąpią na 7 scenach. Czekają nas intensywne 4 dni z B.my.Lake.

Festfone: Dzwoń za darmo na festiwalu

Jeśli podczas Sziget Festivalu chcesz mieć stały kontakt z bliskimi, ale obawiasz się zgubienia lub zniszczenia swojego ulubionego smartfona czy też wysokich rachunków za połączenia w roamingu - Festfone będzie dla ciebie perfekcyjnym rozwiązaniem.

Gigantyczne Teatry na ulicach Sziget

Sziget Festival słynie z zamiłowania do teatru - zwłaszcza do teatru ulicznego. W tym roku na festiwalowych ścieżkach zobaczymy dwa zespoły z Austrii i Francji, czyli Gigantyczne Teatry Uliczne.

Korn i NOFX na scenie, program imprezy oraz nowa aplikacja w telefonie

Weterani punkowej sceny NOFX i legendarny metalowy Korn dołączają do ekipy Sziget Festivalu. Dziś przedstawiamy też szczegółowy program imprezy i nową aplikację mobilną, dzięki której łatwiej będzie wam odnaleźć się w tym bogactwie. Do festiwalu pozostały już tylko 52 dni!

Fismoll i Kumka Olik zagrają na Sziget

Nowe i utalentowane zespoły oraz najciekawsi przedstawiciele europejskiej muzyki – tak wyglądać będzie program Europe Stage na Sziget Festivalu. Polskimi reprezentantami będą na niej Kumka Olik i Fismoll.

Miss Kittin i Critical Music w klubowym Colosseum

Jeśli słówko "Koloseum" kojarzy wam się tylko ze starożytnym amfiteatrem, to Sziget nieco to zweryfikuje. Bo na festiwalu Colosseum to największa klubowa imprezownia, jaką można sobie wyobrazić. Wiemy już kogo tam usłyszycie.

Najlepsza impreza na Sziget Festival

Sziget nie daje wytchnienia i nęci kolejnymi nazwami. Do różnorodnego line-upu tegorocznej edycji festiwalu dołączają dziś Madness, The Bloody Beetroots, Kelis i wielu innych świetnych wykonawców. Pamiętajcie, by pędzić po karnety - w promocyjnych cenach będą dostępne do końca czerwca!