Sziget gotowy na rekord!

Wed Jul 29 03:27:12 2015

Tańsze bilety na Sziget Festival dostępne tylko do piątku 31 lipca! Wejściówki sprzedają się równie szybko jak przed rokiem, kiedy festiwal był wyprzedany, więc lepiej się pospieszyć i nie odkładać decyzji na ostatnią chwilę. 

Spodziewamy się na Sziget frekwencji równie dużej, jak przed rokiem – a może i większej. Festiwal, już jeden z największych w Europie, osiągnął właśnie maksymalną objętość. „Spodziewamy się, że w tym roku w ciągu tygodnia znów odwiedzi nas ponad 400 tysięcy fanów” – mówi organizator imprezy Karoly Gerendai. - „Tym razem tak przygotowaliśmy teren, że jesteśmy w stanie zapewnić wygodę jeszcze większej liczbie gości, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba“.

Organizatorzy zadbali nie tylko o ulepszenie infrastruktury, ale włożyli wiele wysiłku w ułożenie wielobarwnego programu. Pojawią się nowe miejsca, znane już sceny zyskają nowy charakter i nawet słynna wizualna strona Sziget wzniesie się na wyższy poziom.

„W tym roku wystąpią u nas artyści z 47 krajów, a bilety kupili już goście z 89 krajów świata. Wyspa Wolności to naprawdę międzynarodowe miejsce, podczas tego tygodnia chyba najbardziej wielokulturowe miejsce na Ziemi” – dodał Gerendai.