NEWS

Najlepszy line-up 2015? Na Sziget!

European Festival Awards znowu dla Sziget – tym razem otrzymaliśmy nagrodę za najlepszy line-up 2015 roku! Dobrze wiecie, że zasłużoną, przecież byliście z nami i bawiliście się przy muzyce tych znakomitych artystów :)

Twoja sztuka na Sziget!

Sziget to nie tylko festiwal muzyczny, ale również – między innymi – ogromna galeria sztuki współczesnej. Zapraszamy cię do jej współtworzenia…

Kto zagra na Sziget 2016?

Znamy już pierwsze nazwy gwiazd Sziget Festival 2016! 

441 tysięcy mieszkańców Wyspy Wolności!

I znowu rekord! W tygodniu zabawy na Sziget Festival 2015 wzięło w sumie udział 441 tysięcy ludzi z 95 krajów! Dziękujemy za cudowne wspólne chwile – i do zobaczenia za rok. W przyszłym roku Sziget odbędzie się znów w dniach od 10 do 17 sierpnia. 

Sziget gotowy na rekord!

Tańsze bilety na Sziget Festival dostępne tylko do piątku 31 lipca! Wejściówki sprzedają się równie szybko jak przed rokiem, kiedy festiwal był wyprzedany, więc lepiej się pospieszyć i nie odkładać decyzji na ostatnią chwilę. 

Polscy artyści na Sziget

The Feral Trees w poniedziałek o 15.00, The Dumplings w czwartek o 1.00 po południu – do tego Teatr Gry i Ludzie z Katowic. Przybywajcie na koncerty rodaków na Sziget i przyprowadźcie przyjaciół z innych krajów.

Muzyka świata na scenie MasterCard World Music

Jak co roku Sziget prezentuje muzykę z każdego zakątka świata, która spotyka się na wyjątkowej MasterCard World Music Stage. To prawdziwa perła Sziget Festival, na której spotykają się najwspanialsi artyści reprezentujący brzmienia oryginalne i rzadko obecne w mediach głównego nurtu – w tym roku skupiamy się głównie na kulturze cygańskiej. Przypominamy również, że tańsze karnety z  puli Advance Round 1 dostępne są tylko do 1 kwietnia. 

Sziget Festival i Spring Break nawiązują współpracę.

Z radością informujemy o partnerstwie pomiędzy Spring Break Showcase Festival & Conference a Sziget Festival.

Avicii, Limp Bizkit i inni

Zaproszenie na Wys pę Wolności przyjęli kolejni goście. Wielokulturowy festiwal w sercu Budapesztu, na którym przez tydzień bawi się ponad 415 tysięcy fanów muzyki wzmocnił właśnie swój program o takie nazwiska i nazwy jak Avicii, Limp Bizkit, Holywood Undead i The Gaslight Anthem. Przypominamy, że tylko do końca kwietnia można kupić karnety w cenie promocyjnej.

Kasabian, Ellie Goulding i inni

Kolejne nazwy i nazwiska dochodzą do programu tegorocznego Sziget. Wciąż jeszcze daleko do końca, bo program tego siedmiodniowego festiwalu liczy około tysiąca punktów. Przypominamy przy okazji, że tańsze karnety dostępne będą tylko do końca kwietnia!